Liderlik Zirvesi’16 Geride Kaldı!

RPZ’17 için Geri Sayım Başladı!
18 Şubat 2017
Hepsini Göster

Liderlik Zirvesi ilk olarak 2015 yılında düzenlenmiş olup , bu yıl ikincisinin yapılmasıyla birlikte artık gelenekselleşmeye başlayan, İşletme Kulübü’nün en büyük organizasyonlarından biridir. İşletme Kulübü olarak temel amacımız öğrencilerin, iş dünyasının en büyük isimlerinin en büyük olma hikayelerini dinlemeleri ve aynı zamanda onlarla birebir tanışma fırsatını yakalamalarıdır.

Liderlik Zirvesi genellikle 6-7 oturumdan oluşan , içinde ünlü şirketlerin CEO’larının konuşma yaptığı , departman direktörlerinin aynı panelde buluştuğu ve fuaye alanında öğrenciler için çeşitli ikramların ve oyunların olduğu, İşletme Fakültesi oditoryumunda gerçekleşen bir organizasyondur.

Her yıl şehir içinden ve şehir dışından yaklaşık 1000 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen ve farklı sektörlerden üst düzey yöneticileri geleceğin lideri üniversite öğrencileriyle buluşturan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi tarihinin en kalabalık organizasyonlarından biri olan Liderlik Zirvesi 2016 bu yıl da 7 Aralık 2016 tarihinde beş farklı şehirden yaklaşık 1200 kişilik bir öğrenci sirkülasyonu ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Oditoryumu’nda gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu