İ.Ü. İşletme Fakültesi’nden Uluslararası Sıralama Başarısı

TÜBİTAK BİGG’e TİM-TEB Girişim Evi ile Hazırlanın!
18 Kasım 2020
PwC 2021 Yeni Mezun Süreci Başladı!
4 Mart 2021
Hepsini Göster

EDUNIVERSAL, 10-13 Kasım 2020 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlediği yıllık toplantısında, İÜ İşletme Fakültesi’nin, Avrasya/Orta Doğu Bölgesinin “En İyi 3. İşletme Okulu”, Türkiye’nin ise “En İyi 2. İşletme Okulu” seçildiğini açıkladı.

İÜ İşletme Fakültesi, EDUNIVERSAL Değerlendirme Sistemi tarafından belirlenen Mükemmellik Kategorisi’nde, toplam 154 ülke içinden seçilen 1000 işletme okulu arasında; okulun uluslararası etkisi, itibarı ve kalitesini belirlemek için tasarlanmış bir dizi kıstasa göre beş mükemmellik kategorisine dâhil edildiği sistemde, önemli uluslararası etkiye sahip üst işletme okullarının yer aldığı Mükemmellik Kategorisi 4’te yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu