Kulüp Tarihçemiz

1983'ten beri "Kariyerine giden en kısa yol"

İşletme Kulübü, 1983 akademik yılı başında kurulmuştur.”Kariyerinize giden en kısa yol” ilkesini taşımakta olan İşletme Kulübü ; İlkeli, azimli, sorumluluk sahibi, iş hayatına erken atılmak isteyen yönetici adaylarını, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran İşletme Fakültesi’ne bağlı “ilk” kulüptür. İşletme Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin ilk İSO Kalite Belgeli Kulübüdür.

İşletme Kulübü iş dünyasıyla üniversite öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı ve deneyimi sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlamaya çalışmaktadır.İş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla iş,basın,yayın,medya,ekonomi,sanat,sosyal sorumluk,güncel hayattaki birikimlerini en iyi şekilde üyelerine aktarmaktadır.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencileri ve diğer üniversitelerdeki öğrencilerde kulüp üyesi olabilmekte ve kulübün aktivitelerde yer alabilmektedir.

Şu anda pek çok faaliyet gösteren İşletme Kulübü; Mavi Elma İnovasyon Zirvesi, Liderlik Zirvesi, Reklam ve Pazarlama Zirvesi ,Kariyer Şenlikleri , Ekonomi Zirvesi , Ceolar Kampüste ,Management Day, organizasyonlarını düzenleyerek Türkiye’deki tüm öğrenci kulüplerine öncü olmuştur.

İşletme Kulübü, faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmekte ve gerçekleştirilen mevcut organizasyonları daha başarılı getirilebilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu