Kariyer Şenlikleri

Kulübümüz vizyonu doğrultusunda, bir gelenek halini almış olan Kariyer Şenlikleri, eski adıyla Kariyer Günleri, her yılın Nisan ayında 2 gün boyunca yüksek katılım oranıyla fakültemizin bahçesinde gerçekleşmektedir. Organizasyon süresi boyunca iş ve staj olanakları şirketlerin üst düzey yöneticilerden birebir öğrenilmekte ve öğrencilere kariyer basamaklarında nasıl yükselmeleri gerektiği hakkında tavsiyeler verilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen şirketleri her yıl katılım gösterdikleri Kariyer Şenlikleri’nde eskiden olduğu gibi sadece sunum gerçekleştirmek yerine farklılaşan organizasyon konseptiyle kendilerine tahsis edilecek alanlarda stantlar kurarak tanıtımları için hem ürünlerini dağıtır hem de staj yapmak isteyen öğrencilerin CV’lerini toplarlar.

Bunlara ek olarak yarışmalar,oyunlar,söyleşiler ve çeşitli sürprizler “Kariyere Giden En Kısa Yolda” katılımcıların beğenisine sunulur.

Kariyer Şenlikleri'22

KARİYER ŞENLİKLERİ’17 KATILIMCI FİRMALARIMIZ:

ANADOLU GRUBUTURKISH AIRLINESTOKSOZ GRUP

MERCEDES-BENZALBARAKA TÜRKANADOLU SİGORTA

ARBELLABAŞAKŞEHİR LIVING LABAKKİM

CARREFOURTEBDECATHLON

DELOITTEULUDAĞERNST & YOUNG

GARANTİ BANKASIEUREKO SİGORTADRD FİLO KİRALAMA

PERNİGOTTİTHE MACHINE COMPANYAKBANK

KPMGCOSMEDSO CHIC

NESCAFE 3’ü 1 ARADACRIFDEVA HOLDİNG

ÇİĞKÖFTECİ SAİTPENGUENP&G

SUPERFRESHHOBİCİM.COMDOMİNOS PİZZA

ING BANKUNOMAZARS DENGE

PWCBDOMORHİPO

ÜLKERBDOCAFE BRENO

P&GSÜTSEYVES ROCHER

Sunum Yapan Firmalarımız:

ING BANKALBARAKA TURKANADOLU GRUBU

DELOITTEANADOLU SİGORTABAŞAKŞEHİR LIVING LAB

GARANTİTURKISH AIRLINESDECATHLONE

TOKSÖZ GRUP

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu