Eğitimler

Her sene yıl içerisinde belirli zaman aralıklarıyla düzenlediğimiz seminer tarzında eğitimlerimizle, öğrenci kitlesini farklı alanlar hakkında merak uyandırmasını ve onların bu alanlar üzerine bilgi sahibi olmasını amaçlıyoruz.Eğitimlerimiz sertifikalı olmakla birlikte fakültemizdeki amfilerde veya dersliklerde gerçekleşiyor.

2015-2016 döneminde, Türkiye'nin ilk ıslak mendil markası olan 65 ülkeye ihracat yapan 8'inde pazar lideri olan Uni'nin kurucusu nam-ı diğer mucit Ataman Özbay’ı konuk ederek keyifli bir Girişimcilik Söyleşisi gerçekleşti.Ayrıca, SOHO UK Education yurtdışı danışmanlık şirketinden İngiltere Eğitim Semineri verdi.Son olarak da Bilge Adam Akademi’den konuşmacı Hakan Özus eşliğinde İleri Excel Semineri ve yine Bilge Adam tarafından SAP eğitimi gerçekleşti.

2016-2017 döneminde ise Neuro Discover kurucu ortağı Kılınç Orhan Erdemir’den Nöro-pazarlama’ya Giriş adlı semineri dinledik.

Üreticiliği ve verimliliği artırmak amacıyla denetleme yeterliliği olarak tanımlanan ‘Zaman Yönetimi’ üzerine Hakan Okay’la okulumuzda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

İyi ve etkili bir mülakatın nasıl olması gerektiğini Yıldız Holding insan kaynaklarından dinleyerek, okulumuzda canlı mülakat heyecanını yaşadık..

Ekonomist, sosyolog, yazar, müzisyen ve European School of Economics kurucusu Elio D’anna’yı okulumuzda ağırlayarak, deneyimlerini dinleme fırsatı yakaladık.

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu