Kurumsal İletişim Departmanı Ekip Seçim Formu

mavi elma ödül töreni
18 Ekim 2021
Marka ve Etkileşim Kampı'23 Ekip Seçim Formu
10 Ekim 2023
Hepsini Göster

Kurumsal İletişim Departmanı Ekip Seçim Formu

İsim-Soyisim
Email
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube

1.İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?

2.İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği süreçlerin içerisinden Kurumsal İletişim ekibini tercih etme nedenin nedir?
3.Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4.İşletme Kulübü’nün sosyal medya hesapları hakkında düşüncelerin nedir? Sen neler eklemek, neleri farklı yapmak isterdin?
5.Hangi grafik tasarım programlarını kullanıyorsun? (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Premiere)
6.Yukarıda belirttiğin grafik tasarım programlarını ne düzeyde ve ne kadar süredir kullandığını açıklayabilir misin? Daha önce tasarım çalışmasında bulundun mu?
7. Adobe programları gibi tasarım uygulamalarını sorunsuzca indirip kullanabileceğin bir bilgisayara sahip misin?
8.İşletme Kulübü’ne bırakmak istediğin bir not, öneri var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu