Hayat’ı Keşfet Staj Programı
19 Ocak 2020
Turkon Future Team!
13 Şubat 2020

Boyner Kariyer Günlerine Davetlisiniz!
Türkiye’nin en büyük perakende gruplarından Boyner Grup’un bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başlayan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş; müşteri mutluluğunu esas alan, sürekli öğrenen ve cesur adımlarla kendisini tutkuyla ileri taşıyan, sektörde öncü olan bir perakendeci olarak çalışmalarına yön veriyor. Boyner Büyük Mağazacılık, halen Türkiye’nin 38 ilinde 112 mağaza, 300.000 m2 satış alanı, yaklaşık 6.500 çalışanı ile yılda 120 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlıyor.
Boyner Büyük Mağazacılık olarak 22 Ocak 2020 tarihinde “2. Kariyer Günleri’ni” düzenliyoruz. Perakende alanında çalışmak isteyen herkesin katılabileceği etkinliğimizde mülakatların yanı sıra İnsan Kaynakları ekibimizden birebir kariyer danışmanlığı alabilme ve Boyner Büyük Mağazacılık hakkında detaylı bilgi edinme imkanı olacak. Bunların yanı sıra;

• Şirket liderlerinden ilham verici kariyer öyküleri
• Mağazacılık ve Boyner Büyük Mağazacılık ile ilgili merak ettiklerini sorabileceğin panel
• Boyner Grup Akademi’nin eğitim olanakları

seni bekliyor.
Kariyerine Boyner’de devam etmek istiyorsan, Yaratıcıyım, Sürekli Öğrenirim ve Sorumluluk Sahibiyim diyorsan, ilana başvur, seni arayalım, sen de bu ailenin bir parçası olma fırsatını yakala!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir