Rengarenk Bir Kariyer Şenlikleri Daha Geride Kaldı!

2. Geleneksel Mezunlar Brunch’ı
29 Nisan 2017
28. Devir Teslim Töreni
11 Mayıs 2017
Hepsini Göster

THY, Mercedes, Big Four gibi sektöründe öncü 45 firmanın öğrencilerle buluştuğu Kariyer Şenlikleri, 18-19 Nisan tarihlerinde İşletme Fakültesi yeni binasında 2000 kişinin katılımıyla göz doldurdu.

İşletme Kulübü‘nün, eğlence ve kariyer olanaklarını içe içe bulundurduğu organizasyonda, bir yandan firmalar sunumlarıyla geleceğin yöneticilerine kariyer önerilerinde bulunurken; fuaye alanında ise öğrenciler firmalara CV’lerini birinci elden ulaştırma fırsatını elde etmiş oldu. İki gün boyunca müziğin ve aktivitelerin eksik olmadığı Kariyer Şenlikleri ile öğrenciler yoğun eğitim programlarına eğlenceli ve renkli bir mola verirken, kariyer planlamaları için de ilk adımı atmış oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu