Reklam ve Pazarlama Zirvesi’21 Ekip Seçim Formu

REKLAM VE PAZARLAMA ZİRVESİ'21 EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?
2. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği etkinlikler içerisinden Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ni tercih etme nedenin nedir?
3. Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4. Daha önce bir ekip çalışması içerisinde yer aldın mı? Bir ekip arkadaşınla tartışma yaşadığını düşün. Bu durumda ne yapardın?
5. Sence bir organizasyonu başarılı kılan en önemli unsur nedir? Neden?
6. RPZ’yi gerçekleştirmemize 1 aydan az bir süre kala etkinliğin gerçekleşeceği mekanın işletmesi, pandemi nedeniyle etkinliği yapmamızın mümkün olmadığını bildirdi. Bu durumda nasıl bir aksiyon planı alırdın? Sponsorlar, konuşmacılar ve katılımcılar ile nasıl iletişim kurardın?
7. Sence Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ni daha geniş kitlelere duyurmak için nasıl bir reklam ve tanıtım çalışması yürütülmelidir?
8. Reklam ve Pazarlama Zirvesi’20 Gelecek teması ve “Rule The Future” sloganı ile gerçekleşmişti. Sence RPZ’21’de nasıl bir tema ve slogan kullanılmalı? Bu temayı ve sloganı neden seçtiğini detaylı bir şekilde açıklayabilir misin?
9. Reklam ve Pazarlama Zirvesi’21 sahnesinde hangi konuşmacıları görmek istediğini nedenleriyle açıklar mısın? (3 adet konuşmacı ismi vermen yeterli olacaktır)
10. Pandemi dönemi hayatımızda birçok değişikliğe yol açtığı gibi firmaların pazarlama stratejilerinde de bazı değişikliklere yol açtı. Firmaların bu dönemde uyguladığı pazarlama stratejilerinden en çok beğendiğin 3 tanesini nedenleriyle birlikte yazar mısın?
11. Samsung’a ait olan reklam filminin amacı ve potansiyel müşteri kitlesine vermek istediği mesaj nedir?
12. Bize iletmek istediğiniz bir not varsa aşağıda belirtmenizi rica ediyoruz.