LİDERLİK ZİRVESİ’18 EKİP SEÇİM FORMU

GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 34. SAYI EKİP SEÇİM FORMU
2 Ekim 2018
Eureka İstanbul 2018 Kayıt Formu
2 Ekim 2018

LİDERLİK ZİRVESİ’18 EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Sınıf-Şube
Katıldığınız Etkinlikler
1. İşletme Kulübü’nden nasıl haberiniz oldu?
2. İşletme Kulübünün etkinliklerinde katılımcı olarak değil ekip üyesi olarak yer almak sizin için neden önemli? İşletme Kulübü hakkındaki düşünceleriniz neler?
3. Daha önce dinleme şansı bulup etkilendiğiniz ve Liderlik Zirvesi’nde kesinlikle konuşmacı olarak yer alması gerektiğini düşündüğünüz isimleri nedenleri ile birlikte bizimle paylaşabilir misiniz?
4. Bir etkinliğe katılırken önem verdiğiniz unsurlar nelerdir? Neden? (Yeri, süresi, içeriği, sponsorları, konuşmacıları vb.)
5. İşletme Kulübünün etkinlikleri içerisinde Liderlik Zirvesi’ne katılmayı seçmenizin nedeni nedir,ekip üyesi olarak etkinliğe,ekip arkadaşlarına ve kulübe neler katabilir hangi konularda destek olabilirsin?
6. Liderlik Zirvesi geçmiş organizasyonlarını göz önüne aldığınız zaman Liderlik Zirvesi’18 de farklı olmasını istediğiniz veya değiştirmek istediğiniz şey nedir? Neden? Eğer daha önce etkinliğe katılmadıysanız Liderlik Zirvesi etkinliğinde mutlaka olmalı/ olmamalı dediğiniz şeyler nelerdir? Neden?
7. Etkinliğe katılım sağlayacağını söyleyen bir konuşmacı etkinliğe 1 hafta kaldığında katılımını iptal etti. Bu durumda katılımını iptal eden konuşmacıya karşı vereceğiniz tepki ne olurdu? Bundan sonra nasıl bir aksiyon planı yapardınız?
8. Organizasyon sürecinde ekip arkadaşınızla bir sebepten ötürü anlaşmazlık yaşadınız. Kulüp içerisinde, toplantılarda, zirve sürecinde bu konuyla ilgili tutumunuz ne olurdu?
9. Hayalinizdeki Liderlik Zirvesi’18’i anlatır mısınız?
Bize iletmek istediğiniz bir not varsa aşağıda belirtmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir