LİDERLİK ZİRVESİ’18 EKİP SEÇİM FORMU

GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 34. SAYI EKİP SEÇİM FORMU
2 Ekim 2018
Eureka İstanbul 2018 Kayıt Formu
2 Ekim 2018

REKLAM VE PAZARLAMA ZİRVESİ'22 EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?
2. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği etkinlikler içerisinden Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ni tercih etme nedenin nedir?
3. Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4. Daha önce bir ekip çalışması içerisinde yer aldın mı? Bir ekip arkadaşınla tartışma yaşadığını düşün. Bu durumda ne yapardın?
5. Sence bir organizasyonu başarılı kılan en önemli unsur nedir? Neden?
6. RPZ’yi gerçekleştirmemize 1 aydan az bir süre kala etkinliğin gerçekleşeceği mekanın sözleşmeyi iptal ettiğini düşün. Bu durumda nasıl bir aksiyon planı alırdın? Mekan değişikliğinden dolayı sponsorlar, konuşmacılar ve katılımcılar ile nasıl iletişim kurardın?
7. Sence Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ni daha geniş kitlelere duyurmak için nasıl bir reklam ve tanıtım çalışması yürütülmelidir?
8. Reklam ve Pazarlama Zirvesi’20 Gelecek teması ve “Rule The Future” sloganı ile gerçekleşmişti. Sence RPZ’22’de nasıl bir tema ve slogan kullanılmalı? Bu temayı ve sloganı neden seçtiğini detaylı bir şekilde açıklayabilir misin?
9. Reklam ve Pazarlama Zirvesi’22 sahnesinde hangi konuşmacıları görmek istediğini nedenleriyle açıklar mısın? (3 adet konuşmacı ismi vermen yeterli olacaktır)
10. Bu dönemin hayatımızda birçok değişikliğe yol açtığı gibi firmaların pazarlama stratejilerinde de bazı değişikliklere yol açtı. Firmaların bu dönemde uyguladığı pazarlama stratejilerinden en çok beğendiğin 3 tanesini nedenleriyle birlikte yazar mısın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu