GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 34. SAYI EKİP SEÇİM FORMU

Bilgi İşlem
27 Mayıs 2018
Eureka İstanbul 2018 Kayıt Formu
2 Ekim 2018
Hepsini Göster

GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 39. SAYI EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube

1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyorsun ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?

2. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği süreçler içerisinden Genç Girişim Dergisi’ni tercih etme nedenin nedir? 

3. Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4. Genç Girişim Dergisi 37. Sayı’da en beğendiğin içerik/içerikler hangileriydi, neden? (http://gencgirisim.isletmekulubu.com/genc-girisim-dergisi-37-sayisi/) 
5. Genç Girişim Dergisi 37. Sayısında eksik ya da hatalı bulduğun noktaları bizimle paylaşabilir misin? Eksik olarak gördüğün noktalarda sen olsan nasıl bir çözüm yolu izlerdin?
6. Genç Girişim Dergisi 38. Sayı’da röportajı ve yazısı bulunsun dediğin isimler var mı? Bu kişilere en çok hangi soruları sormak ya da hangi konularda yazmalarını isterdin? 
7. Genç Girişim Dergisi 37. Sayı’da Darüşşafaka ile bir sosyal sorumluluk projesi düzenlemiştik. Dergi kapsamında bu tarz projeler hakkında neler düşünüyorsun, sence 38. Sayı’da hangi kurumlarla neler yapabiliriz? 
8 . Genç Girişim Dergisi 38.Sayısında geçmiş yıllardan farklı olarak ne gibi değişiklikler yapılabilir? (Kültür, sanat, spor...)
9. Aşağıda bulunan paragrafın başlığı sence ne olmalı?

Soralım nedir sanatçının çıkış noktası? Düşenceleri ya da duyguları mı? Bence bütün bunlar sadece kaynaktır sanatçı için. Bu arada, Andre Malraux'un sözünü de unutmamalı: "Bir sanat eserinin başlıca çıkış noktası yine bir sanat eseridir.Klasik örneklerden yoksun bir kişinin ya da toplumun, klasik örneklerle beslenmiş bir kişi veya toplumla ayrımının, bu açıdan önemi olması gerekir."

10.  Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada yazılı basının durumu hakkında ne düşünüyorsun? Sen olsan Genç Girişim Dergisi’nin okunurluğunu artırmak için ne gibi bir strateji izlerdin? 

11. İşletme Kulübü’ne bırakmak istediğin bir not, öneri var mı?

12. British Center'ın gerçekleştireceği ücretsiz yurt dışı eğitimi ve dil okulu çekilişine katılmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu