GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 34. SAYI EKİP SEÇİM FORMU

Bilgi İşlem
27 Mayıs 2018
LİDERLİK ZİRVESİ’18 EKİP SEÇİM FORMU
2 Ekim 2018

GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 35. SAYI EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Sınıf-Şube
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar ve Genç Girişim Dergisi hakkında ne düşünüyorsun? İşletme Kulübü ve Genç Girişim Dergisi’nin sana neler katmasını bekliyor aynı zamanda sen kulübe neler katabileceğini düşünüyorsun?
2. Genç Girişim Dergisi 34. Sayı’da en beğendiğin içerik/içerikler hangileriydi, neden?

3. Yine 34. Sayıda eksik ya da hatalı bulduğun noktaları bizimle paylaşabilir misin? Eksik olarak gördüğün noktalarda sen olsan nasıl bir çözüm yolu izlerdin?

4. Genç Girişim Dergisi 35. Sayı’da röportajı ve yazısı bulunsun dediğin isimler var mı? Bu kişilere en çok hangi soruları sormak ya da hangi konularda yazmalarını isterdin?

5. Genç Girişim Dergisi 34. Sayı’da Tema Vakfı ile bir sosyal sorumluluk projesi düzenlemiştik. Dergi kapsamında bu tarz projeler hakkında neler düşünüyorsun, sence 35. Sayı’da hangi kurumla neler yapabiliriz?

6. Aşağıda bulunan paragrafın başlığı sence ne olmalı?

““Sanat sanat için midir, yoksa toplum için midir?” der dururuz. Elbette toplum içindir. Toplum için olmayan bir şey yoktur ki, sanat olsun. Ama sanatın toplum için olması ne demek? Yani sanat, toplumun sorunlarını ele alsın, bunları halletsin, sonuçlarını da halka bildirsin, öyle mi? Bunu pek kabul edemiyorum. Çünkü o işleri yapmak için elimizde başka araçlar var. Sanatın işi, sadece kendi diliyle ilgi uyandırmak ve yol göstermektir.”

7. Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada yazılı basının durumu hakkında ne düşünüyorsun? Sen olsan Genç Girişim Dergisi’nin okunurluğunu artırmak için ne gibi bir strateji izlerdin?

8. Dergi sürecinde ekipten yakın bir arkadaşınla toplantıya giderken bir konu yüzünden tartışıyorsunuz. Toplantı sürecinde ve ilerleyen çalışma sürecinde bu durumun seni ve ekibi etkilememesi için nasıl bir yol izlerdin?

9. İşletme Kulübü’ne bırakmak istediğin bir not, öneri var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir