Mavi Elma Ödül Töreni’23 Ekip Seçim Formu

Mavi Elma Ödül Töreni'22 Ekip Seçim Formu

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube
2. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği etkinlikler içerisinden Mavi Elma Ödül Töreni’ni tercih etme nedenin nedir?
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?
3.Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4. Daha önce bir ekip çalışması içerisinde yer aldın mı? Bir ekip arkadaşınla tartışma yaşadığını düşün. Bu durumda ne yapardın, nasıl tepki verirdin ve durumun çalışmalarına etkisi nasıl olurdu?
5. Sence bir organizasyonun başarılı sayılabilmesi için olması gereken en önemli etken nedir? Neden?
6. En beğendiğin ödül törenleri hangileridir? En çok hangi özelliklerinden etkilenmiştin?
7. Sence bir ödül töreninin olmazsa olmazları nelerdir? Hayalindeki ödül törenini kısaca anlatır mısın? 
8. Diyelim ki; “Düzenlediğimiz ödül töreninin yapılmasına bir gün kala ödül alacak adaylardan biri gelemeyeceğini bildirdi.” Böyle bir durumda nasıl bir aksiyon alırdın? (Ödül alacak ismin, tüm afişlerde, sosyal medya kanallarında vb. yerlerde daha önceden açıklanmış olduğunu göz önüne alarak düşününüz.)
9. Ödül Töreni ekibimizde yer alırsan; Ödül verilmesi gerektiğini düşündüğün 3 kategori örneği ve 3 kategoriye de birer tane örnek aday gösterebilir misin? (Örnek; Yılın En İyi Kadın Oyuncusu , Örnek Aday; Bensu Soral) (Lütfen örnek kategoriyi kullanmayın)
10. Bize iletmek istediğiniz bir not varsa aşağıda belirtmenizi rica ederiz.
11. British Center'ın gerçekleştireceği ücretsiz yurt dışı eğitimi ve dil okulu çekilişine katılmak ister misiniz?

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu