Liderlik Zirvesi’19 Geride Kaldı!

FARKEDİLMEDEN ÇİZİLEN YOLLAR
24 Eylül 2019
Eureka’19!
15 Aralık 2019

İlk defa 2015 yılında Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip öğrenci kulübü tarafından gerçekleştirilen Liderlik Zirvesi bu sene de katılımcılarıyla buluştu. Liderlik Zirvesi, sektörün önde gelen şirketlerinin CEO’larının konuşma yaptığı, departman direktörlerinin aynı panelde buluştuğu ve fuaye alanında öğrenciler için çeşitli ikramların ve oyunların olduğu, İşletme Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Oluç Konferans Salonu’nda gerçekleşen bir organizasyondur. Liderlik Zirvesi’19 FLO anasponsorluğunda 3 Aralık 2019 günü Süleyman Orakçıoğlu, Steven Young, Agah Uğur, Taner Akçok, Ansgar Bornemann, Lisani Cenk Atasayan ve Şerif Kaynar gibi sektörün önde gelen liderlerinin katılımları ve Sine Çakır’ın sunumuyla gerçekleşti.
Fakülte öğrencilerinin yoğun ilgisinin yanı sıra, fakülte ve şehir dışından gelen öğrencilerin yüksek orandaki katılımı bu seneki zirvenin dikkat çeken yönlerinden biriydi.
Ayrıca, zirve bu sene Nestle CEO’su Ansgar Bornemann’ı simultane çeviri ile katılımcılarla buluşturmasıyla bir ilke imza attı. Aynı zamanda zirve, Bornemann’ın Türkiye’de katıldığı ilk etkinlik oldu. Ledillusion Extreme gösterisi ve oyuncu/komedyen Doğu Demirkol da katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir