Liderlik Zirvesi’18 Kayıt Formu

Liderlik Zirvesi'19 Kayıt Formu

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
1- İşletme Kulübü’nden nasıl haberiniz oldu? İşletme Kulübü’nde neden aktif ekip üyesi olarak bulunmak istiyorsun?
2- İşletme Kulübünün etkinlikleri içerisinde Liderlik Zirvesi’ne katılmayı seçmenizin nedeni nedir,ekip üyesi olarak etkinliğe,ekip arkadaşlarına ve kulübe neler katabilir hangi konularda destek olabilirsin?
3- Daha önce dinleme şansı bulup etkilendiğiniz ve Liderlik Zirvesi’nde kesinlikle konuşmacı olarak yer alması gerektiğini düşündüğünüz isimleri nedenleri ile birlikte bizimle paylaşabilir misiniz?
4- Bir etkinliğe katılırken önem verdiğiniz unsurlar nelerdir? Neden? (Yeri, süresi, içeriği, sponsorları, konuşmacıları vb.)
5- 2015’ten bu yana gerçekleşen Liderlik Zirvesi etkinliğiyle beraber birçok farklı sektörden isimleri ağırlıyoruz. Eğer daha önce etkinliğe katıldıysanız olması ve değişmesini düşündüğünüz şeyler; katılmadıysanız sosyal medya hesaplarımızdan gördüğünüz paylaşımlarla beraber ne gibi yenilik ve değişiklikler yapabiliriz? Yani Liderlik Zirvesi’19 da farklı olmasını istediğiniz veya değiştirmek istediğiniz şey nedir? Neden?
6- Etkinliğe katılım sağlayacağını söyleyen bir konuşmacı etkinliğe 1 hafta kaldığında katılımını iptal etti. Bu durumda katılımını iptal eden konuşmacıya karşı vereceğiniz tepki ne olurdu? Bundan sonra nasıl bir aksiyon planı yapardınız?
7- Bir etkinlik için en önemli şeylerden biri de yaptıklarımızın tanıtımı, bu yüzden etkinliğin tanıtım aşamasında ne gibi çalışmalar yapılmalı?
8- Organizasyon sürecinde ekip arkadaşınızla bir sebepten ötürü anlaşmazlık yaşadınız. Kulüp içerisinde, toplantılarda, zirve sürecinde bu konuyla ilgili tutumunuz ne olurdu?
9- Hayalinizdeki Liderlik Zirvesi’19’u anlatır mısınız?
10- Bize iletmek istediğiniz bir not varsa belirtmenizi rica ederiz.