Mutlaka Okumanız Gereken 5 Kişisel Gelişim Kitabı
16 Kasım 2017
RPZ İstanbul’un bu sezonki mekanı Grand Pera!
28 Şubat 2019
Hepsini Göster
Türkiye’nin ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İstanbul  Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü’nün gelenekselleşen ve en çok katılımcıyla gerçekleşen organizasyonlarından biri olan Liderlik Zirvesi bu sene 5-6 Aralık tarihlerinde olmak üzere iki gün boyunca birbirinden değerli konuşmacılara, ürün sponsonlarına ve katılımcılara ev sahipliği yaptı.
 
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi Oditoryumu’nda Mehmet KARACA’nın sunuculuğunda ve Fortune Dergisi Yayın Direktörü Cüneyt TOROS’un moderatörlüğünde gerçekleşen Liderlik Zirvesi’17 bu sene ;
 
Oğuzhan CANIM, Hakan BAŞ, C. Müjdat ALTAY, Erdil YAŞAROĞLU, Can YILMAZ, Candaş Tolga IŞIK, Cem DAVRAN, Zafer ALGÖZ, Celil NALÇAKAN, Cansen BAŞARAN SYMES, Neyran BAHADIRLI , Nevzat AYDIN, Kıvanç&Burak, Begümhan DOĞAN FARALYALI, Irmak KAZUK, İhsan BAYÜLKEN, Emek EGE, Ozanser UĞURLU gibi değerli isimleri ağırladı.
 
Papa John’s Pizza ,Gloria Jean’s, Nescafe, N11.com, Nestle , Çaykur, Dimes, Venüs Gıda, Cosmed, Pierre Cardin, Tadelle, Monolab, Rebul, Yves Rocher gibi markaların ürün sponsoru olarak yer aldığı Liderlik Zirvesi’17, bu sene 2 gün boyunca büyük ilgi gördü ve 1500’ü aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu