Kariyer Şenlikleri ’18 Ekip Seçim Toplantısı

RPZ İstanbul’un bu sezonki mekanı UNIQ İstanbul!
10 Kasım 2017
Mutlaka Okumanız Gereken 5 Kişisel Gelişim Kitabı
16 Kasım 2017
Hepsini Göster

Thy , Mercedes , Pwc,Deloitte,Kpmg,Toksöz gibi 45’i aşkın büyük firmaya ev sahipliği yapan Kariyer Şenlikleri’17 , 2000’i aşkın öğrenciyi firmaların İnsan Kaynakları Direktörleri ile buluşturup, şenlik alanında keyifli dakikalar yaşatmıştı.

Kariyer Şenlikleri’18 yepyeni konsepti ile harika bir organizasyon ortaya çıkarmak için ilk adımı atarak ekip seçim toplantısını gerçekleştirdi.Bu organizasyonda yer almak isteyen kişiler, 20 Kasım günü Amfi 3’te bir araya gelerek Kariyer Şenlikleri sürecini daha detaylı bir şekilde dinlediler.Kariyer Şenlikleri’18 bu sene bir ilki gerçekleştirecek ekibini oluşturuyor!

Ekip seçim toplantısına gelmiş herkesin başvurularını tamamlayabilmeleri için 25 Kasım saat 23:00’a kadar araştırma raporlarını atmaları gerekmektedir.

Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu