KARİYER ŞENLİKLERİ’23 EKİP SEÇİM FORMU

KARİYER ŞENLİKLERİ'23 EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?
2. İşletme Kulübünün gerçekleştirdiği etkinlikler içerisinden Kariyer Şenlikleri;ni tercih etme nedenin nedir?
3. Bize kendinden biraz bahsedebilir misin? (Hobilerin,ilgi alanların, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin vs.)
4. Daha önce herhangi bir ekip çalışması/kulüp organizasyonunda aktif bir rol aldın mı? Herhangi bir ekip çalışmasında motivasyonunu olumlu ve olumsuz yönde etkileyen etmenlerden bahseder misin?
5. Sence bir organizasyonu başarılı kılan en önemli unsur nedir? Neden?
6.  Kariyer Şenlikleri senin için ne ifade ediyor? Önceki yıllarda gerçekleştirilmiş olan Kariyer Şenlikleri’ni düşün (Detaylı bilgi ve içerik için @kariyersenlikleri Instagram hesabını inceleyebilirsin).Etkinliğe bu yıl yeni bir soluk getirerek farklılık katacağını düşündüğün neler var/neler yapılabilir?
7. Organizasyon için mutlaka olmalı dediğin ve süreci olumlu yönde etkileyeceğini düşündüğün bir fikre sahipsin. Fakat ekibin geri kalanı aynı konuda farklı bir fikir belirtiyor. Nasıl bir aksiyon alırdın?
8-Kariyer Şenlikleri’ni bize üç kelimeyle özetleyebilir misin?Add description here!
9. İşletme Kulübüne bırakmak istediğin bir not ve önerin var mı?

İ.Ü. İşletme Kulübü olarak 1983 yılından bu yana “Kariyerine Giden En Kısa Yol…” sloganıyla birçok alanda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip kulübümüzün özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini sizlere sunuyor olmanın müjdesini mutlulukla veriyoruz! 🥳 İ.Ü. İşletme Kulübü özel tasarım hoodie ve t-shirtlerini edinmek isterseniz aşağıdaki linkten Kampüs Giyim web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. 🛍

https://kampusgiyim.com/magazalar/istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-isletme-kulubu