KARİYER ŞENLİKLERİ’21 EKİP SEÇİM FORMU

KARİYER ŞENLİKLERİ'21 EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube
1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?
2. Sence ekip ruhu nasıl olmalı? Uzaktan yürütülen bu süreçte ekip ruhu nasıl yakalanır?
3. Kendinde gördüğün en iyi özellikler nelerdir? Bize kendinden biraz bahsedebilir misin? (Hobilerin,ilgi alanların,güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin vs.)
4. Kariyer Şenlikleri konuşmacılarla, katılımcıları birebir etkileşime geçirmeyi hedefleyen bir organizasyondur. Peki senin hayalindeki Kariyer Şenlikleri nasıl olmalı? Pandemi sürecinde sence nasıl bir yol izlenmeli ?(Organizasyon hakkında detaylı bilgilere @kariyersenlikleri ve @isletmekulubu instagram sayfalarından ulaşabilirsin)
5. Daha önce herhangi bir ekip çalışması/kulüp organizasyonunda aktif bir rol aldın mı? Örneğin süreç içerisinde ekip arkadaşlarından birisinin sana karşı olumsuz tutumlar sergilediğini ve senin hakkında diğer ekip arkadaşlarına kötü şeyler söylediğini öğrendin. (Daha önce herhangi bir ekip çalışmasında/organizasyonda bulunmasan da dahil) Buna karşı tepkin ne olurdu? Konunun çözümü ile alakalı nasıl bir yol izlerdin?
6. Pandemi dolayısıyla organizasyonun online olarak ilerlemesi nedeniyle oluşabilecek sorunlar nelerdir? Bu sorunlara karşı nasıl bir çözüm sunabiliriz?
7. Kariyer Şenlikleri etkinliğimizi dijital platformda gerçekleştireceğimizi varsayarsak etkinliğe son iki hafta kala ortamın fiziksel etkinlik yapmaya elverişli olduğunu öğrendik. Bu durumda nasıl bir yol izlersin detaylı anlatır mısın?
8. Bize iletmek istediğiniz bir not varsa aşağıda belirtmenizi rica ediyoruz.