Genç Girişim Dergisi 36. Sayı Ekip Seçim Formu

GENÇ GİRİŞİM DERGİSİ 36. SAYI EKİP SEÇİM FORMU

İsim-Soyisim
E-mail
Telefon
Okul-Bölüm
Sınıf-Şube

1. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği organizasyonlar hakkında ne düşünüyorsun? Kulübe neler katacağını düşünüyor ve kulübün sana neler katmasını bekliyorsun?

2. İşletme Kulübü’nün gerçekleştirdiği süreçler içerisinden Genç Girişim Dergisi’ni tercih etme nedenin nedir?

3. Bize kısaca kendinden bahsedebilir misin? (İlgi alanların, hobilerin, hayallerin, güçlü veya zayıf bulduğun yönlerin...)
4. Genç Girişim Dergisi 35. Sayı’da en beğendiğin içerik/içerikler hangileriydi, neden? (http://gencgirisim.isletmekulubu.com/genc-girisim-dergisi-35-sayi/
5. Genç Girişim Dergisi 35. Sayısında eksik ya da hatalı bulduğun noktaları bizimle paylaşabilir misin? Eksik olarak gördüğün noktalarda sen olsan nasıl bir çözüm yolu izlerdin?
6. Genç Girişim Dergisi 36. Sayı’da röportajı ve yazısı bulunsun dediğin isimler var mı? Bu kişilere en çok hangi soruları sormak ya da hangi konularda yazmalarını isterdin? 
7. Genç Girişim Dergisi 35. Sayı’da İhtiyaç Haritası ve Tohum Otizm Vakfı ile bir sosyal sorumluluk projesi düzenlemiştik. Dergi kapsamında bu tarz projeler hakkında neler düşünüyorsun, sence 36. Sayı’da hangi kurumlarla neler yapabiliriz?
8. Genç Girişim Dergisi 36.Sayısında kültür-sanat alanında değinilmesi gerektiğini düşündüğün bir konu var mı?
9. Aşağıda bulunan paragrafın başlığı sence ne olmalı?

Bir sanatçının asıl amacı, çok fazla “para” eden bir sanatçı olmak değildir. Bir sanatçının en mutlu olduğu an, sattığı resmi duvarda görmektir, depoda değil. Satın aldığı resmi görmeyen koleksiyonerler var... Yatırım aracı olarak görülen sanat eseri, aslında yaşayan bir organizmadır. Her fırça darbesinde bir duygu, bir anı vardır.

10. Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada yazılı basının durumu hakkında ne düşünüyorsun? Sen olsan Genç Girişim Dergisi’nin okunurluğunu artırmak için ne gibi bir strateji izlerdin? 

11. İşletme Kulübü’ne bırakmak istediğin bir not, öneri var mı?